KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443351
nr 1544 3351
Svante Milles
(1923-2008), Sverige
Oljemålning, Paris. Signerad, daterad 2000. Olja på duk, 72x59 cm, yttermått inklusive ram: 81x69 cm
Svante Milles, svensk konstnär född 1923, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:01:41
500 kr
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)